Wiosna nad polskim morzem
Zeszłą wiosnę spędziłam na polskim wybrzeżu, pomieszkując w Trójmieście. Dzięki wspaniałym dwóm tygodniom zwiedziłam Łebę, w tym świetny Słowiński Park Narodowy. Tamtejsze wydmy są rzeczywiście niesamowite, a jaka jest radość kiedy można się z piaskiem sturlać w dół :). No i Mierzeja Helska, moja ulubiona, wietrzna, ale takiego powietrza jak tam, nie ma nigdzie w Polsce.
![]() |
| Schron bojowy "Sabała" - Mierzeja Helska |
![]() |
| Wieża widokowa "Kaszubskie oko" w miejscowości Gniewino, w tle jez. Żarnowieckie |
![]() |
| Kochane foki podczas karmienia |
![]() |
| Groty Mechowskie koło Pucka |





Komentarze
Prześlij komentarz